• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Електронна черга в дошкільну групу

Шановні батьки!

Для того, щоб зареєструвати дитину на чергу в НВК №3 у електронній формі Вам необхідно:

1. Викачати з цієї сторінки файл реєстраційної картки.

2. Заповнити її та надіслати на поштову адресу закладу school_309@mail.ru

Якщо у Вас немає можливості для електронної реєстрації дитини - просимо завітати до нашого навчально-виховного комплексу!
Адреса: вул. Я. Галана, 31.

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА ЗАПИСУ ДО ДОШКІЛЬНОЇ ГРУПИ

дітей 2009 (серпень-грудень), 2010 (січень-вересень) років народження
№ з\пП.І.Б. дитиниДата народження
1.Новік Матвій Андрійович15.04.2010г.
2.Буракова Анастасія Русланівна25.08.2009р.
3.Білокобильська Поліна Олександрівна 25.12.2009р.
4.Боженко Тимур Олександрович 31.01.2010р.
5.Болгова Альона Віталіївна03.06.2010р.

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА ЗАПИСУ ДО ДОШКІЛЬНОЇ ГРУПИ

дітей 2010 (вересень-грудень), 2011 (січень-вересень) років народження
№ з/пП.І.Б. дитиниДата народження
1.Цебенко Денис Олександрович24.11.2010р.
2.Адзрак Марія Мухамедівна12.01.2011р.
3.Сагайдачний Дмитро Васильович 06.02.2011р.
4.Відющенко Максим Олександрович 10.10.2010р.
5.Донець Даніїл Юрійович02.01.2011р.
6.Петрусенко Валерія Денисівна 30.10.2010р.
7.Колупаєв Тимофій Олександрович17.05.2011р.
8.Козловський Єгор Олексійович29.10.2010р.
9.Яненко Богдан Сергійович 12.01.2011р.
10.Баранов Михайло Олександрович07.03.2011р.
11.Глубока Анастасія Олександрівна14.02.2011р.
12.Гілева Єлизавета Артемівна28.04.2011р.
13.Лазуткіна Маргарита Володимирівна06.12.2010р.
14.Балбасенко Ганна Іванівна23.12.2010р.
15.Андрієнко Анастасія Іванівна09.12.2010р.
16.Федосова Ксенія Олександрівна10.07.2011р.
17.Калашник Марія Олександрівна15.02.2011р.
18.Левченко Даніїл Юрійович12.04.2011р.
19.Кравченко Олександр Іванович19.02.2011р.
20.Біляєв Іван Вячеславович18.03.2011р.
21.Кармазін Єгор Едуардович 13.04.2011р.
22.Апполонов Еміль Олексійович05.06.2011р.
23.Головащенко Софія Ігорівна13.06.2011р.
24.Бондаренко Катерина Олегівна01.03.2011р.
25.Швецов Євген Олексійович09.01.2011р.
26.Кошелева Поліна Олексіївна 19.07.2011р.
27.Аксюта Дмитро Денисович26.03.2011р.
28.Ніколайчук Денис Олександрович10.12.2010р.
29.Бесіда Ігор Олексійович17.11.2010р.
30.Бородіна Тетяна Артемівна26.01.2011р.
31.Дородних Катерина Геннадіївна09.10.2010р.
32.Прудченко Анастасія Дмитрівна01.03.2011р.
33.Половко Кирило Сергійович22.09.2010р.
34.Селіванов Тимофій Павлович16.02.2011р.
35.Бикова Анастасія Русланівна27.07.2011р.
36.Мостова Аліса Антонівна06.04.2011р.
37.Євко Анжеліка Сергіївна01.07.2011р.
38.Озерна Дар’я Сергіївна22.10.2010р.
39.Боженко Марія Костянтинівна04.01.2011р.
40.Моісєєнко Софія Костянтинівна30.12.2010р.
41.Кісельова Наргіз Хуршиджанівна11.08.2011р.
42.Бєліков Микита Володимирович09.12.2010р.
43.Дихтяренко Мирослава Євгенівна20.03.2011р.
44.Немченко Поліна Михайлівна01.07.2011р.
45.Косиняк Каміла Андріївна18.08.2011р.
46.Юрченко Тимофій Костянтинович15.06.2011р.
47.Іваненко Софія Сергіївна19.09.2011р.
48Бурінда Софія Олександрівна 31.07.2011р.
49.Олейнік Іван Вікторович21.06.2011р.
50.Начевний Максим Ільїч30.06.2011р.
Кiлькiсть переглядiв: 193